KONKURS wRINGu.net: Do wygrania dwa bilety na galę w Częstochowie Adamek – Kassi

Weź udział w konkursie i zobacz na żywo największe nazwiska na polskiej arenie bokserskiej. Już 18 listopada w Hali Sportowej w Częstochowie w ringu pokaże się Tomasz Adamek w pojedynku z mocnym Freddem Kassi. Walkę wieczoru poprzedzą pojedynki takich nazwisk jak Adam BalskiRobert ParzęczewskiŁukasz Wierzbicki, który zmierzy się z Michałem Żeromińskim oraz Michał Leśniak z Kamilem Młodzińskim. Organizatorzy gali są cały czas na etapie kontraktowania kolejnych nazwisk.
Co trzeba zrobić, aby dwa bilety trafiły do Ciebie?
 1. Polubić i udostępnić >>TEN POST<< u siebie na tablicy FACEBOOK i uwidocznić go publicznie (z ikonką planety, wtedy mamy pewność, że bierzesz udział w zabawie i włączyć Cię do losowania o nagrodę). W komentarzu oznacz osobę, z którą chciałbyś udać się na galę.
2. Polubić profil Facebook wRINGu.net, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś/aś. Kliknij w link aby polubić >>tutaj<<, możesz to też zrobić klikając na „lubię to” bezpośrednio na naszej stronie po lewej stronie menu (kliknij na pomarańczowy „plusik” w prawym górnym rogu strony).
3. Czekać do 8 listopada do godziny 20.00 na ogłoszenie zwycięzcy 🙂

Dodaj komentarz