Kontuzja Pulewa! Joshua z nowym rywalem

Kubrat Pulew doznał kontuzji i był zmuszony wycofać się z walki o mistrzowskie pasy wagi ciężkiej z Anthonym Joshua. Na szczęście gali nie grozi odwołanie. Millenium Stadium w Cardiff będzie oklaskiwać swojego bohatera w walce z Carlosem Takamem.

Ta zmiana na ostatnią chwilę to wbrew pozorom świetna wiadomość dla kibiców. Nie oszukujmy się, Pulew nie zagroziłby Anthonemu, jednocześnie dążąc do prowadzenia walki w jak najspokojniejszym tempie. Liczyłby na wymianę ciosów prostych. Takam to całkiem inny typ boksera. Silny jak tur, dysponujący potężnym ciosem. Do tego nie znający praktycznie znaczenia słowa obrona. Ta mieszanka spowoduje, że wyjdzie do ringu w celu zaatakowania mistrza. Oczywiście wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że Kameruńczyk polegnie przed czasem uderzając głową o ring, jednak zanim do tego dojdzie będziemy świadkami całkiem efektownej bitki.

Jeszcze jedno: odwołanie walki spowoduje, że Pulew nadal będzie pretendentem i jego osoba może zakłócić plany unifikacyjne Joshuy. To akurat spory minus.

Dodaj komentarz