Kostyra: Pożegnanie Adamka za ćwierć miliona, Skrzecza – za ręczniki i baleron

image041 (2)Mateusz Borek wykonuje numer, który długo się będzie wspominać. Organizuje Tomkowi Adamkowi przed jego walką z Przemkiem Saletą na Polsat Boxing Night wspaniały obóz przygotowawczy, załatwił sponsorów (ośrodek „Osada-Śnieżka, producent suplementów „Olimp” i firma „Murapol”), którzy wykładają w sumie prawie ćwierć miliona złotych!!!

Adamek ma mieć do dyspozycji apartament z którego jest bezpośrednie wyjście na basen, kucharza i dietetyka i dobrych sparingpartnerów. Na pewno lepszych niż Letr, który sparował z „Góralem” przed jego walką ze Szpilką. Od 1 sierpnia Tomek ma już trenować w Łomnicy pod Karpaczem ze swym starym szkoleniowcem Andrzejem Gmitrukiem. Nie wierzę, żeby po tak profesjonalnych przygotowaniach nie pokonał Przemka Salety!

Mati tłumaczy, że zdecydował się zaangażować w to przedsięwzięcie, aby odwdzięczyć się Adamkowi za chwile radości i wzruszenia jakie dzięki niemu przeżył, za to że Tomek zawsze dobrze go traktował: „Chciałem mu za to dać coś od siebie. Nie biorę za to co robię nawet złotówki” – mówi.

Całość artykułu dostępna w serwisie PolsatSport.

11 myśli na temat “Kostyra: Pożegnanie Adamka za ćwierć miliona, Skrzecza – za ręczniki i baleron

 1. Witam tomków to mój pierwszy komentarz u was, postaram się zaglądać i rozwinąć stronę z roli użytkownika 🙂

  Dobrze, że borek robi coś takiego, bo jakby adamek znów olał przygotowania a saleta ostro potrenowałby ze złotkowskim to jeszcze góral miałby problemy z Przemkiem. jeśli będzie w miare przygotowany, nie powinien mieć żadnych kłopotów z wygraną. sAdzę, że skończy saletę, który nigdy nie miał odporności w maks 5 rund.

 2. APROPO KOMENTARZY TO GRY PISZĘ, WSZYSTKIE LITERY SĄ DUŻE. jAK OPUBLIKOWAŁEM, JEST JAK WIDAĆ, IMIONA , NAZWISKA Z MAŁYCH LITER. DA RADĘ COŚ TO POSUSTAWIAĆ ?

 3. Witamy na stronie i zapraszamy do częstego zaglądania 🙂 Nad stroną cały czas pracujemy, podziałamy więc i z tą czcionką, żeby było wygodnie.

  Przygotowania Tomka Adamka jak do walki życia, kto by się spodziewał. ALe bardzo dobrze, jak kończyć to w dobrym stylu.

 4. Witamy 😉 i dzięki za info, popracujemy nad tym.

  Adamkowi się należy, w sumie dokonał w boksie najwięcej z polskich zawodników.

 5. Dla mnie Adamek nie będzie gorzej przygotowany niż na Szpilkę, bo to niemożliwe. Z Saletą nie powinien mieć problemów, przemek dzisiaj w boksie to tylko celebryta 😉

 6. Zdecydowanie tak a Adamek to nie tak zniszczony bokser jak Gołota w walce z Saletą , do tego , Salecie kolejne lata zleciały. Oby się nie rozpadł podczas treningów, choć badań mają nie robić to się panowie wykurują 🙂

  1. Myślę, że bez tego to on nie mógłby trenować. Kontuzja goniłaby kontuzję. No, ale witamin na swoją szybkość i pracę nóg to chyba nie znajdzie. " Tego nie da się naprawić "

Leave a Reply