Kowaliow oskarżony o pobicie kobiety

Równouprawnienie na świecie sięga zenitu, jak chłop z chłopem pobić może się kobieta, nawet jeśli jedna ze stron to zawodowy bokser. Gorzej jak kończy się na wyprowadzeniu jednego ciosu i tylko ze strony zawodowca. W tym przypadku podejrzany o pobicie kobiety jest Siergiej Kowaliow, który rzekomo uderzył ją w twarz w czerwcu 2018. Rosjanin twierdzi, że jest niewinny, tak przynajmniej podaje serwis TMZ Sports.

Z kolei serwis boxingscene dostarcza szerszej nowiny. Kowaliow miał jeden raz uderzyć kobietę podczas imprezy 9 czerwca. Rosjanin pojedynczym uderzeniem złamał ofierze nos oraz doprowadził do uszkodzenia kręgów szyjnych. Do ataku miało dojść w pokoju kobiety, do którego weszli za nią Kowaliow i jego kolega. Tak przynajmniej twierdzi pokrzywdzona, która wezwała policję do Big Bear w Kalifornii. Pięściarz został aresztowany po przyjeździe funkcjonariuszy.

Kowaliow stanął już raz przed sądem w tej sprawie, gdzie nie przyznał się do winy. Kolejna rozprawa odbędzie się w marcu. W przypadku udowodnienia jego winy, grozi mu do czterech lat więzienia.

Źródło: boxingscene/redakcja

Dodaj komentarz