Kownacki inteligentnie żartuje ze Szpilki na Twitterze. Ten przerywa milczenie

Twitter to często kopalnia ciekawych zdarzeń, śmiechu i rozrywki. Wczoraj podczas meczu Polska – Kazachstan w eliminacjach mistrzostw świata Adam Kownacki porównał formę Kamila Grosickiego, któremu nie szło najlepiej do Artura Szpilki. Przedstawiało się to dokładnie tak:

Grosicki i Szpilka często chwalą się swoją znajomością w mediach społecznościowych. Obaj też promują tę samą markę odzieżową. Porównanie formy Grosickiego do postawy Szpilki w walce z Kownackim było więc w naszej opinii inteligentnym żartem. Szpilka odpowiedział dość agresywnie. Zawodnik z Wieliczki często powtarzał, że odcina się od mediów społecznościowych, jednak jak widać, trzyma rękę na pulsie. Zapowiada rewanż, jednak będziemy zdziwieni, jeśli dojdzie do niego w najbliższej przyszłości. Kownacki jest na fali, natomiast kariera „Szpili” znalazła się na poważnym zakręcie. Musi odbudować się zwycięstwami, jeżeli chce mieć okazję do zmazania plamy.

Dyskusję skomentował także Grzegorz Proksa: 

Nie zgadzamy się jednak z opinią Grzegorza. Przypomnijmy sobie chociażby w jaki sposób Adam był nazywany przez Artura przed pojedynkiem. Forma Kownackiego była wyszydzana, tymczasem ring zweryfikował wszystko. Teraz czekamy na kolejne występy naszych ciężkich, jednak nie w walce między sobą.

Leave a Reply