Kownacki poznał rywala na styczeń. Liczymy na nokaut!

Adam Kownacki powróci na ring 26 stycznia 2019 roku na gali w Nowym Jorku. Jego przeciwnikiem będzie Gerald Washington. Będzie to drugi z rzędu, a trzeci w ogóle pretendent do pasa mistrza świata  który stanie na drodze najlepszego polskiego ciężkiego.

Dwumetrowy Amerykanin przegrywał z Deontayem Wilderem i Jarellem Millerem, zaś w pokonany polu zostawiał znanych z walk z Polakami Austina  Chambersa, Aguilerę czy też Walkera.

Czego oczekujemy po pojedynku? Tytanem obrony Washington nie jest, co powoduje, że dla Kownackiego będzie łakomy kąskiem. Według nas walka będzie kolejnym efektownym krokiem, jaki postawi Kownacki w kierunku mistrzostwa świata. Liczymy na efektowny występ naszego wojownika i walkę zakończoną zwycięstwem przez nokaut (Washington nie wytrzyma naporu Babyface). Kolejnym krokiem wydaje sie byc walka o pas swiatowy.

Kownacki istnieje w świadomości kibiców na świecie (nie tylko w Polsce) jako twardy wojownik idący cały czas do przodu, nawet mimo zbierania ciosów. Zestawienie go  z Washingtonem uważamy jako ruch promotorów, by ten  wizerunek umocnić. Dziś mamy bardzo dobry matchmaking, a w styczniu pewnie jeszcze lepszy boks. Zapraszamy już dziś.

Dodaj komentarz