KSW 39: Colosseum wyniki na żywo z wRINGU.net

Witamy serdecznie czytelników wRingu.net. Wiemy, że MMA nie jest głównym tematem naszego portalu, jednak ze względu na ogromne zainteresowanie galą KSW 39, która odbędzie się już dziś na Stadionie Narodowym przeprowadzimy dla państwa relacje z tej gali. Zapraszamy !

ODŚWIEŻ RELACJĘ!

 • Walka wieczoru przyniosła nam trzy mocne i wyrównane rundy prawdziwego, mocnego MMA. Dwóch mistrzów, trzy rundy w umownym limicie. Decyzją, wydaje się, słuszną Mamed Chalidow pokonuje Borysa Mańkowskiego!

 

– Brawo „Juras”, to była ciężka walka! Rozmowa z Łukaszem już niedługo na portalu !

 • Jak przed laty w strongmanach, tak i tym razem  Mariusz Pudzianowski górą ! Zastopował Tyberiusza Kowalczyka w drugiej rundzie walki.
 • Paweł Rak znany jako Popek Monster zaliczył przed chwilą efektowne zwycięstwo pokonując Roberta „Hardkorowego Koksa” Burneikę w ciągu 40 sekund spowodował na tyle poważne rozcięcie i kolejne uderzenia jakie „Popek” posyłał w głowę Burneiki spowodowały, że kulturysta zdecydował się odklepać.
 • 16 sekund. Tyle trwała walka o pas mistrzowski federacji KSW. Piękny nokaut Marcina Różalskiego zafundowany dotychczasowemu mistrzowi Fernando Rodriguesowi Juniorowi.
 • Poddanie w ostatniej sekundzie pierwszej rundy z powodu duszenia trójkątem? To na KSW 39, w wykonaniu Tomasza Narkuna. Marcin Wójcik odklepał walkę na setną sekundy przed gongiem, po którym nastąpiło by nowe otwarcie. Tomasz Narkun pozostaje na tronie wagi półciężkiej.
 • Wielki powrót Łukasza Jurkowskiego ! „Juras” po sześciu latach  wrócił do klatki KSW i po wyrównanej i niejednogłośniej decyzji pokonał Rameau Thierry Sokoudjou. Pierwsza runda nie porwała, w drugiej Jurkowski przeżywał trudne chwile, jednak w trzeciej wrócił do gry i w stójce obijał zmęczonego Kameruńczyka.
 • To była najtrudniejsza walka Mateusza Gamrota. Po trzech wyrównanych rundach sędziowie jednomyślnie przyznali mu zwycięstwo w bardzo wyrównanej walce z Normanem Parke. Mistrz zostaje w Polsce!

Póki co chyba największy wygrany tej gali – Michał Andryszak z pucharem za zwycięstwo!

Nowe otwarcie gali za nami. Klatka czeka na kolejnych zawodników. Jako pierwsi pojawią się tam Norman Parke i Mateusz Gamrot.

 • Mamy nowego mistrza w kategorii piórkowej federacji KSW.  Kleber Koike Erbst zdetronizował Marcina Wrzoska. Jednomyślna decyzja sędziów.

Już niedługo na stronie nasz wywiad z Damianem Janikowskim!

 

 

Do ringu wchodzi Marcin Wrzosek. Zdjęcie od redakcji, która oczywiście jest na Stadionie Narodowym.

 • Michał Kita miał się dziś rewanżować Karolowi Bedorfowi, lecz tego wyeliminowała kontuzja. W miejsce byłego mistrza KSW w wadze ciężkiej „wskoczył” Michał Andryszak. I zrobił to fenomenalnie, zapinając anakondę doświadczonemu przeciwnikowi.  Ta, jak wszystkie poprzednie, skończyła się już w pierwszej rundzie.
 • Najlepszy zapaśnik ostatnich lat w Polsce Damian Janikowski (1-0) dziś zaliczył udany debiut w MMA. Przez techniczny nokaut, który został zapoczątkowany potężnym kolanem, zwyciężył Amerykanina  Julio Gallegosa. Wszystko nie wyszło poza pierwszą rundę.
 • W pierwszej walce zmierzyły się Panie. Mająca polskie korzenie, a pochodząca z Brazylii Ariane Lipski (9-3) pokonała  Dianę Belbiţę przez poddanie w pierwszej rundzie.

 

Jedna myśl na temat “KSW 39: Colosseum wyniki na żywo z wRINGU.net

Dodaj komentarz