W kwietniu kolejny Polsat Boxing Night! Są pierwsze nazwiska

Polsat Boxing Night – Noc Zemsty – Pod taką nazwą wystartuje kolejna edycja gali boksu m in. grupy Mateusza Borka „MB Promotions”.

Ogłoszono już, że na gali w Częstochowie dojdzie do rewanżu Mateusza Masternaka z Yurim Kalengą. Ta dobrze zapowiadająca się walka będzie szansą do odkupienia się przez Polaka, który uległ Francuzowi blisko cztery lata temu. Masternak przegrał wówczas przez niejednogłośną decyzję punktową. W walce wieczoru wystąpi Tomasz Adamek, którego rywal nie jest jeszcze znany. Jednak, skoro nazwa wydarzenia to „Noc zemsty”, być może do rewanżu szykowany jest Eric Molina? Musimy poczekać na informacje od promotorów.

Kolejnym rewanżem będzie starcie Łukasza Wierzbickiego z Michałem Żeromińskim. Dwaj panowie mierzyli się nie tak dawno w zeszłym roku. Po kontrowersyjnym werdykcie na punkty wygrał Wierzbicki, jednak w oczach wielu to Żeromiński powinien być ogłoszony zwycięzcą. Walka zapowiada się wspaniale i oby pięściarze dostarczyli minimum tyle samo emocji, co w zeszłym roku.

W Częstochowie w ringu pojawią się też Adam Balski, Ewa Brodnicka oraz Robert Parzęczewski, zawodnicy grupy Tymex Boxing Promotions, która od jakiegoś czasu współpracuje z Mateuszem Borkiem. Po kilkuletniej przerwie do boksu wróci Damian Jonak. Rywale wszystkich tych zawodników nie są na razie ogłoszeni.

Dodaj komentarz