Laszlo Fekete wraca na ring!

Węgierski niszczyciel, sportowy wzór, ale tylko nieznacznie większy wzór od Marcina Najmana, patron naszej strony – Laszlo Fekete, wraca na ring!

Już 3 lipca w Sarajewie odbędzie się edycja King of Kings, turnieju łączącego walki w formule boksu i kickboxingu. Naszą ukochaną, choć skorumpowaną dyscyplinę w Bośni i Hercegowinie zaprezentuje właśnie Laszlo! Rywalem Węgra będzie nieznany jak i on sam Adnan Redzović, który niestety będzie faworytem tej walki. Doświadczenie i rekord stoją po stronie Bośniaka z Sarajewa, który mierzył się nawet z takimi nazwiskami jak Tom Schwarz, czy Ali Demirezen. Oczywiście obie walki przegrał. Na dziś jego rekord to 19-3 przy tajemniczym 4-2 Fekete.

Przypomnijmy, że Fekete wraca po dwóch porażkach. Obaj pięściarze tak właściwie wrócą po przegranych. Redzović w ostatnim występie został zdyskwalifikowany. Laszlo z kolei, pechowo uległ przez ciężki nokaut w pierwszej rundzie. Wierzymy, że wróci mocniejszy, bo „co Cię nie zabije, to Cię wzmocni”, a przecież Fekete przeżył.

Leave a Reply