Lewis i Hatton doradzają Oscarowi

oscarNiegdyś wybitny zawodowy pięściarz, dziś prężny promotor Oscar De La Hoya, rozważa powrót na ring. W niedawnych wywiadach Złoty Chłopiec powiedział, że jego szanse na powrót wynoszą 50 na 50. Tymczasem inni uznani zawodowcy, którzy są już na sportowej emeryturze, były dominator wagi ciężkiej Lennox Lewis i mistrz świata dwóch kategorii wagowych Ricky Hatton zdecydowanie odradzają mu ten krok. 

– Czy jestem zaskoczony? I tak i nie. Nigdy nie zaskakuje mnie, gdy pięściarz oznajmia, że wraca. Jeśli masz takie sukcesy jak Oscar, najciężej jest odpuścić. Czy myślę, że to dobra decyzja? Nie, zdecydowanie nie. On ma już 42 lata. Bardzo trudno jest odejść ze sportu. Nazywam Oscara przyjacielem. Sam wróciłem do ringu i wziąłem zbyt mocnego oponenta, Senczenkę. Ale tak już jest, jesteśmy wojownikami: powiedział Hatton.

Mniej wylewny w słowach, lecz kategoryczny był Lennox Lewis – Słyszałem, że na to, że Oscar wraca sa szanse 50/50. Ja sądzę 100/0, że nie powinien. Ojciec czas jest zawsze niepokonany.

źródło: Sky Sports

Leave a Reply