McGregor: Floyd nie wie, co to bójka. 100 milionów i walczymy

floyd mayweatherNajbardziej rozpoznawalny obecnie zawodnik MMA Conor McGregor odpowiedział na medialne zaczepki emerytowanego już pięściarskiego króla pound for pound, Floyda Mayweathera Juniora. Przypomnijmy, że Amerykanin nazwał siebie słoniem, a Irlandczyka mrówką w świecie sportu i show biznesu. Na odpowiedź krewkiego „Notoriousa” nie trzeba było długo czekać. Podgrzał on atmosferę konfliktu poprzez wyzwanie Floyda do konfrontacji i oskarżenie go o brak chęci do sprawdzenia się w męskiej walce:

-Floyd nie jest na to gotowy. Bardzo szanuje Floyda, jest prawdziwym biznesmenem. To co osiągnął…jest rekinem biznesu. Jeśli chodzi jednak o prawdziwą walkę, taką najprawdziwszą bójkę, Floyd naprawdę nie chce mieć z tym nic wspólnego. Nie chce mieć z tym nic wspólnego. Floyd chce walczyć ze mną na zasadach boksu. Chcę żebyśmy zmierzyli się na ringu bokserskim i tak naprawdę nie chce prawdziwej walki. Przekażcie mu to, powiedzcie mu, że nadchodzę. Powiedzcie mu żeby skoczył pogadać z telewizją Showtime. Chcę 100 milionów dolarów za walkę z nim na zasadach boksu bo wiem, że boi się prawdziwej walki: powiedział McGregor.

Oczywiście walka pomiędzy zawodnikami wydaje się bardzo odległa i ciężko przypuszczać, że kiedykolwiek do niej dojdzie, jednak takie zagrywki obu stron sprawdzają zainteresowanie rynku. Wszak pieniądze nie śmierdzą.

źródło: mmarocks.pl/własne

Dodaj komentarz