Michael Katsidis pogodzony z trenerem, wystąpi w lipcu

katsidisByły tymczasowy czempion WBO w wadze lekkiej Michael Katsidis (31-7, 24 KO) wystąpi 8 lipca w The Melbourne Pavilion w Australii. Katsidis, pomimo kategorycznego zakazu ze strony lekarzy na kontynuowania kariery, nie odpuszcza i myśli o ponownym wejściu na szczyt swojej kategorii wagowej. Nie tak dawno, po serii dwóch zwycięstw, Australijczyk został znokautowany za sprawą Tommy’ego Coyle’a. Po tej walce „Wspaniały” wypunktował w marcu mało znanego rywala i szykuje się do lipcowego występu.

Przed październikową walką z Coylem Katsidis został oskarżony o włamanie do prywatnego mieszkania, przez co jego trener, Brendon Smith wycofał się ze współpracy z podopiecznym. Minęło ponad pół roku i obaj panowie znów pracują razem.

Brendon i Michael znowu ze sobą współpracują. Obecnie szukamy Michaelowi następnego rywala – oznajmił promotor Brian Amatruda.

Przypomnijmy, że Brendon Smith prowadził Katsidisa w trakcie największych sukcesów kariery zawodnika. Smith  był obecny w trakcie starć Katsidisa z Joelem Casamayorem, Juanem Diazem, czy Juanem Manuelem Marquezem.

Źródło: WBN, Redakcja

Leave a Reply