Najman gra ostro. Szpilka na Narodowym!

50 tysięcy widzów na Stadionie Narodowym to jednocześnie marzenie i cel biznesowy Marcina Najmana. Gala odbędzie się 25 maja i do tej pory wiedzieliśmy, że z ciekawszych nazwisk wystąpią na niej Izu Ugonoh i Mariusz Wach. Dzisiaj promotor odpalił sporą bombę. Potwierdziło się to, o czym plotkowano od kilku dni. Podczas gali wystąpi jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich pięściarzy, cały czas budzący sporo emocji Artur Szpilka.

Z pewnością jest to duże wzmocnienie karty walk, które pozwoli sprzedać sporą liczbę biletów. Marcin Najman pokazał, że w biznesie nie bierze jeńców i jest w stanie mieć na swojej gali czołowych zawodników z grup, które jeszcze nie tak dawno nie chciały z nim współpracować.

Teraz ciekawość kibiców przeniesie się na potencjalnego rywala dla Szpili. Czy będzie to Mariusz Wach? A może organizatorzy zdecydują się na przeciwnika z zagranicy, ze znanym już w Polsce nazwiskiem? Odpowiedzi poznamy już wkrótce. Mocno trzymamy kciuki za organizatorów, ponieważ widać, że przyspieszają swoje działania i chcą dać fanom galę boksu, jakiej jeszcze nie było w Polsce. Cały czas jednak największym problemem wydaje się zapełnienie Stadionu Narodowego.

Dla Szpilki będzie to pierwszy pojedynek od czasu druzgocącej porażki z Adamem Kownackim. Podczas gali wspomniany już w tekście Izuagbe Ugonoh zmierzy się prawdopodobnie z Fredem Kassim, znanym z niedawnego pojedynku z Adamkiem. Cały czas jedną z głównych atrakcji jest wywołująca skrajne reakcje walka Marcin Najman – Artur Binkowski. Ponadto w ringu  możemy się spodziewać „Wujcia Rafcia” Jackiewicza i Ewy Piątkowskiej.

Ważną wiadomość dla kibiców przekazał główny organizator: prawdopodobnie będzie ona podzielona na dwie części: płatną i darmową.

Leave a Reply