Najman kontra Binkowski na Narodowym? To już oficjalnie

Marcin Najman może nie jest najlepiej wyszkolonym technicznie pięściarzem świata, ale jednego nie można mu odmówić. Potrafi wzbudzać wokół siebie ogromne zainteresowanie. Doprowadziło go to do kasowych walk w boksie oraz w MMA. Skutek tych występów był jaki był, jednak zawodnik na stałe zapisał się w pamięci kibiców. Teraz Najman szykuje prawdziwą bombę. Zamierza zapełnić Stadion Narodowy kibicami sportów walki. 26 maja przyszłego roku chce zorganizować tam galę, na której sam wystąpi.

Rywalem zawodnika z Częstochowy będzie… Artur Bińkowski! Kiedyś to był kawał zawodnika, dzisiaj jest już po wielu życiowych i sportowych przejściach, ma jednak z Najmanem jedną wspólną cechę: wzbudza zainteresowanie. Już widzimy oczyma wyobraźni konferencje prasowe z udziałem zawodników, czy też wywiady jakich będą udzielać. I nie będziemy udawać: na pewno zobaczymy to zestawienie, jesteśmy bardzo ciekawi co stanie się w ringu.

Walka Najman – Bińkowski nie będzie jednak walką wieczoru. To starcie zostanie ogłoszone dopiero na specjalnie zwołanej konferencji prasowej. W ringu wystąpi także Rafał Jackiewicz, który stoczy trzy pojedynki: w MMA, w boksie oraz w kickboxingu.

Wypełnienie kibicami sportów walki Stadionu Narodowego jest bardzo trudne. Wszystko zależy od karty walk oraz od promocji. Przypomnijmy sobie chociażby wydarzenie organizowane przez KSW, które nie dość, że wystawiło najmocniejszych i najpopularniejszych zawodników jak Chalidow, Pudzian czy Mańkowski to wsparło się popularnymi osobami jak Popek czy Hardkorowy Koksu.

Będziemy Was z pewnością informować o rozwoju sytuacji.

Dodaj komentarz