Plany na nowy rok Marcina Najmana

Promotor, organizator gal, zawodnik, mistrz Europy K-1 WKU i okolic, człowiek orkiestra – Marcin Najman nie zwalnia tempa i ogłasza, że mocno wejdzie w 2019 rok.

Najman już wkrótce zorganizuje kolejną galę pięściarską, na której kibiców chce uraczyć obecnością kilku ciekawych i kilku nieciekawych zawodników. Według promotora, organizatora gal, zawodnika, mistrza Europy K-1 WKU i okolic, człowieka orkiestry w przyszłym roku na jego gali wystąpią Mariusz WachNorbert DąbrowskiKamil Łaszczyk , Michał OlaśRafał JackiewiczKonrad DąbrowskiAndrzej Sołdra i on sam, Marcin Najman – tutaj warto nadmienić, że liczymy na rewanż za porażkę Polaka z Richardem „Bigosem” Bigisem, który pokonał Najmana na gali na Narodowym. Czy do rewanżu dojdzie nie wiemy, gdyż organizator gal, zawodnik, mistrz Europy K-1 WKU i okolic, człowiek orkiestra usuwa z portali społecznościowych nasze pytania-komentarze, za każdym razem, gdy poruszamy temat rewanżu.

Nowy Rok to nowe plany i nadzieje .
W 2019 roku podczas naszych gal ND Promotion zobaczycie miedzy innymi takich wojowników : Mariusz Wach, Norbert Noras Dąbrowski, Kamil Łaszczyk , Michał Olaś, Rafał Jackiewicz, Konrad Dąbrowski, Andrzej Sołdra i Marcin Najman. Rozmawiamy też z Krzyśkiem Zimnochem. – 
pisze na Twitterze Najman.

Emocji nie zabraknie .

Kolejność gal oraz zestawienie walk, będą podane w styczniu podczas konferencji prasowej w klubie KOSMO w mojej rodzinnej Częstochowie. 

Czekamy z niecierpliwością na rozwój sytuacji i życzymy powodzenia grupie ND Promotions.

Źródło: Twitter

Foto: wsensie.pl

Dodaj komentarz