Proksa kibicuje Miszkiniowi i Piątkowskiej. Stawia na szachy w walce wieczoru

złotkowskisaletaadamekNiegdyś czołowy zawodnik kategorii średniej, dziś zaś dyrektor sportowy klubu GKS Katowice, Grzegorz Proksa wypowiedział się na temat zbliżającej się gali Polsat Boxing Night, w tym głównego jej wydarzenia, starcia Tomasz Adamek – Przemysław Saleta. Były mistrz Europy uważa, że w walce wieczoru można spodziewać się bokserskich szachów, wskazał także swoje kibicowskie sympatie podczas tego wydarzenia:

Trudno oczywiście na dzień dzisiejszy ocenić klasę sportową kilku zawodników. Na pewno ciekawie zapowiada się starcie Macieja Miszkinia, który ostatnio zrobił spore postępy. Mimo nierzadkich koleżeńskich złośliwości, cały czas mocno mu kibicuję. No i walka wieczoru. Zobaczymy na co stać Tomasza Adamka i czy dalej jest głodny tego boksu, no a przede wszystkim na ile stać Przemysława Saletę.  Nie spodziewałbym się tu jednak jakiejś wojny, a raczej bokserskich szachów – powiedział Proksa.

„Super G” będzie trzymał kciuki także za Ewę Piątkowską:

Nie śledziłem wcześniejszej kariery Ewy Brodnickiej. Z racji tego, że dzieliłem salę z Ewą Piątkowską, to za nią będę trzymał kciuki i spodziewam się dobrej walki – dodał znany z efektownego stylu walki zawodnik.

źródło: polsatsport.pl

Leave a Reply