facebook

Nadchodzące walki

Zobacz wszystkie walki:

Partnerzy

akademia
dimitrenko
tekst alternatywny
Aktualności
Dwa pasy w stawce przed Powietkin – Rudenko

Dwa pasy w stawce przed Powietkin - Rudenko

Aleksander Powietkin w oczach WBA i WBO nie zrobił nic złego po tym, jak zaliczył wpadkę na testach antydopingowych kilka miesięcy temu. Rosjanin został przyłapany na stosowaniu meldonium i ostaryny przed walką o pas WBC i to właśnie ta federacja wykluczyła go z walk o czempionat. Konkurencyjne organizacje (poza IBF, które jeszcze nie ogłosiło stanowiska ...

Czytaj więcej

Marco Huck kolejnym w turnieju World Boxing Super Series

Marco Huck kolejnym w turnieju World Boxing Super Series

Wybornie zaczyna prezentować się karta pięściarzy, jacy wystąpią w "drabinkowym" turnieju World Boxing Super Series w wadze junior ciężkiej. Były wielokrotny czempion WBO Marco Huck potwierdził występ we wspomnianym turnieju. W tym samym znajduje się już Krzysztof Włodarczyk, który niedawno w Poznaniu pokonał Noela Gevora. Promotorzy z Knockout Promotions walczą też o udział Krzysztofa Głowackiego w ...

Czytaj więcej

Babiloński: Głowacki stanie w miejscu, jeśli nie zmieni trenerów

Babiloński: Głowacki stanie w miejscu, jeśli nie zmieni trenerów

W sobotni wieczór w Gdańsku powrócił były mistrz WBO Krzysztof Głowacki, który z łatwością zastopował anonimowego Hizniego Altunkayę. Głowacki stoczył pierwszy pojedynek po nieudanej obronie pasa z Oleksandrem Usykiem z września ubiegłego roku. Dosyć krytycznie wypowiedział się w temacie postawy w ringu "Główki" promotor Tomasz Babiloński, który sugerował pięściarzowi z Wałcza przenosiny do USA. - Po sobotniej ...

Czytaj więcej

Parker vs. Fury we wrześniu

Parker vs. Fury we wrześniu

Hughie Fury po raz pierwszy dostąpi szansy sięgnięcia po mistrzowski pas wagi ciężkiej, kiedy zmierzy się w Wielkiej Brytanii z Josephem Parkerem. Panujący mistrz WBO przyleci do Manchesteru, gdzie skonfrontuje się nie tylko z Fury'm, ale i z cała wrogo nastawioną publicznością. Starcie zostało potwierdzone na 23 września. Co ciekawe i wątpliwe, Fury według witryny boxrec ...

Czytaj więcej

Brunson nokautuje Cintrona

Brunson nokautuje Cintrona

Być może na dobre Kermit Cintron pożegna się z boksem zawodowym. Wczoraj na ringu w Filadelfii 37-latek dosyć niespodziewanie dał się znokautować Tyrone Brunsonowi, który jest znany z nokautującego ciosu. Walka przybrała dramatycznych momentów, kiedy w czwartej rundzie Cintron miał przeciwnika dwukrotnie na deskach. Były mistrz nie zdołał jednak dokończyć roboty i runda dobiegła końca. ...

Czytaj więcej


RANKING POUND FOR POUND WRINGU.NET

kowaliow1. Siergiej Kowaliow (30-1-1, 26 KO)  – ostatnie trzy walki: Andre Ward (L-UD), Isaac Chilemba (W-UD), Jean Pascal (W-RTD)

roman gonzalez2. Roman Gonzalez (46-0, 38 KO) – ostatnie trzy walki: Carlos Cuadras (W-UD), McWilliams Arroyo (W-UD), Brian Viloria (W-TKO)

3. Giennadij Gołowkin (36-0, 33 KO) ↓ ostatnie trzy walki: Kell Brook (W-TKO), Dominic Wade (W-TKO), David Lemieux (W-TKO)

ward4. Andre Ward (31-0, 15 KO) ↓ ostatnie trzy walki: Siergiej Kowaliow (W-UD), Aleksander Brand (W-UD), Sullivan Barrera (W-UD)

5. Terence Crawford (29-0, 20 KO) ↑ – ostatnie trzy walki: Wiktor Postoł (W-UD), Henry Lundy (W-TKO), Dierry Jean (W-TKO)

Wasyl Łomaczenko6. Wasyl Łomaczenko (7-1, 5 KO) n – ostatnie trzy walki: Nicholas Walters (W-RTD), Roman Martinez (W-KO), Romulo Koasicha (W-KO)

manny pacquiao7. Manny Pacquiao (59-6-2, 38 KO) nostatnie trzy walki: Jessie Vargas (W-UD), Timothy Bradley Jr. (W-UD), Floyd Mayweather Jr. (L-UD)

guillermo8. Guillermo Rigondeaux (16-0, 10 KO) – ostatnie trzy walki: James Dickens (W-TKO), Drian Francisco (W-UD), Hisashi Amagasa (W-RTD)

carl frampton9. Carl Frampton (23-0, 14 KO) ostatnie trzy walki: Leo Santa Cruz (W-MD), Scott Quigg (W-SD), Alejandro Gonzalez Jr. (W-UD)

Saul Alvarez10. Saul Alvarez (48-1-1, 34 KO)  ostatnie trzy walki: Liam Smith (W-KO), Amir Khan (W-KO), Miguel Cotto (W-UD)

 Ostatnia aktualizacja rankingu: 30-11-2016

Legenda: W – wygrana, L – przegrana, D – remis

UD – jednogłośna decyzja, MD – decyzja dwa do remisu, SD – niejednogłośna decyzja, SD* – niejednogłośny remis, TKO – techniczny nokaut,

KO -nokaut,  RTD – zawodnik wycofał się z walki, bądź przerwał ją narożnik

2 Odpowiedzi na RANKINGI P4P

Dodaj komentarz