Relacja „NA ŻYWO” minuta po minucie: Fonfara – Smith i Sulęcki – Centeno

relacja

Już dziś w nocy gala w Chicago. W walce wieczoru wystąpi Andrzej Fonfara, który zmierzy się z Joe Smithem Juniorem. Zwycięstwo może umocnić Polaka jako jednego z głównych pretendentów do światowych tytułów mistrzowskich. Zobaczymy także naszego świetnego zawodnika wagi średniej, Macieja Sulęckiego, który będzie walczył z niepokonanym Hugo Centeno Juniorem.  Rywal Polaka zachował się nieprofesjonalnie nie robiąc wagi, jednak nasz zawodnik wyjdzie do ringu, by go za to ukarać. Redakcja wRingu.net jak zwykle przy okazji ważnego wydarzenia zaprasza na relację z gali w systemie „minuta po minucie”. Nie zabraknie błyskawicznych informacji, bieżących komentarzy i najnowszych wiadomości ze świata zawodowego boksu.  Aby być na bieżąco z naszą relacją, należy już od około godziny 02:30 w nocy klikać w poniższy przycisk:

ODŚWIEŻ RELACJĘ

5:03: Za wspólnie spędzony czas dziękuje Tomasz Nowak. Zapraszamy na kolejne relacje NA ŻYWO minuta po minucie na portalu wRingu.net.

5:02: Zwycięski Maciej Sulęcki, przegrany Andrzej Fonfara. Za nami emocjonująca noc.

4:55: KONIEC!! MACIEJ SULĘCKI NOKAUTUJE CENTENO W 10 RUNDZIE! Polak trafił mocnym prawym krzyżowym, rywal padł na deski. Udało mu się wstać, jednak sędzia zakończył pojedynek.

4:54: Przed nami ostatnia runda!

4:51: Dziewiąta runda. Sulęcki nastawia się na nokaut.

4:48: Centeno nie może trafić Sulęckiego, trafia za to sędziego. Bez konsekwencji.

4:46: Z przyjemnością ogląda się boks Maćka. Dojrzały, rozsądny a jednocześnie eksplozywny. Dba o nastrój kibiców po porażce Fonfary.

4:41: Szósta runda za nami. Zdecydowana przewaga Sulęckiego. Zamknął rywala pod linami, ulokował wiele mocnych ciosów. Zaczynamy liczyć na zwycięstwo przed czasem.

4:39: ależ podoba nam się boks Maćka. Prowadzi walkę zarówno w dystansie, jak i w klinczu, gdzie przełamał rywala i odebrał mu atuty. Centeno nie spodziewał się takiego boju. Lewy prosty Sulęckiego pracuje wzorowo.

4:35: Centeno zmienia pozycję, jednak wiele mu to nie daje. Kolejna runda dla Maćka.

4:30: Trzecia runda dla Sulęckiego. Końcówka zaakcentowana bardzo mocnym prawym prostym. Szkoda, że nie było więcej czasu.

4:26: Sprytnie walczy Sulęcki. Centeno schodzi nisko głową, Polak stara się lokować w nią krótkie sierpy. Dobre kombinacje ciosów na korpus i na górę. Coś czujemy, że przy zejściach Amerykanin może się ostro nadziać. Pressing ze strony Polaka

4:22: Pierwsza runda za nami. Dobre ropoczęcie Maćka Sulęckiego, jest stroną atakującą, stara się wyczuć przeciwnika i znaleźć luki w jego obronie.

4:18: Sulęcki i Centeno już w ringu. Jedziesz Maciek!

4:15: Liczyliśmy, że to Polak będzie nokautował, stało się jednak inaczej. Oby Maciek Sulęcki poprawił nam humory.

4:12:A wyglądało to tak: 

4:04: Andrzej Fonfara znokautowany przez Smitha Juniora! Już w pierwszej rundzie Polak dwukrotnie zapoznał się z deskami! Mocny prawy sierpowy po raz pierwszy rzucił go na ring.

4:00: Fonfara i Smit już w ringu! Czas na walkę!

3:56: Nie obrazimy się na podobne zakończenie w wykonaniu Andrzeja a potem Maćka Sulęckiego.

3:55: W oczekiwaniu na Andrzeja Fonfarę, zobaczcie jakiego gonga zafundował rywalowi Krzysiek Jotko:

3:50: W kolejnym pojedynku wystąpi „Polski Książę” Andrzej Fonfara! Już prawie doczekaliśmy w tą sobotnią noc.

3:48: Koniec walki!! Erickson Lubin dopadł rywala pod linami, zasypywał go coraz mocniejszymi uderzeniami, a gdy głowa Sandovala bezwładnie odbiła się po jednym z uderzeń, sędzia przerwał pojedynek. TKO w trzeciej rundzie. Z ciekawością będziemy dalej obserwować tego zawodnika.

3:44: Dwie rundy dla Lubina. Widać, że facet ma siłę. Pasowałoby jeszcze, żeby dodał do tego szybkość.

3:40: Erickson Lubin (14-0, 10 KO) i Daniel Sandoval (38-3, 35 KO) to zawodnicy wagi super półśredniej. Lubin zawodowy kontrakt podpisał z Mikiem Tysonem, gdy ten jeszcze bawił się w promotorkę.

3:36: Andrzej Fonfara rozgrzewa się już w szatni, jednak zanim jego walka, czas na ośmiorundówkę Lubin – Sandoval.

3:33: Tymczasem mamy dla Was świetne wieści z UFC. Krzysztof Jotko walczył dziś na gali w Ottawie, gdzie przed momentem ściął z nóg lewym sierpowym Glena McCroryego i dopisał kolejne zwycięstwo do swojego rekordu. Brawa!

3:30: Sędziowie punktowali: 115-113,115-113 dla pretendenta, oraz 114-114.

3:28: Większościowa decyzja. Raushee Warrenn mistrzem świata!!

3:24: Czas na karty sędziowskie.

3:18: W walce Payano – Warren trwa 11 runda. Payano w opałach. Na nokaut się jednak nie zanosi.

3:13: Tutaj zdjęcie z ważenia. Wprost z Twittera „Stricza”:

3:11: Centeno na ważeniu zachował się nieprofesjonalnie. Przekroczył dozwolony limit. Dzięki temu Maciek zarobi więcej, ale będzie miał w ringu cięższego przeciwnika. Liczymy, że ukarze go za niesportowe zachowanie.

3:06: Jeśli stawiacie u bukmacherów, pewnie zainteresował Was kurs na Maćka Sulęckiego:

3:02: Tymczasem Payano trafił dwa potężne gongi na twarz Warrena, a ten nawet się nie zająknął. Brakuje mocy w rękawicach. Trwa siódma runda. Hala spokojna, czeka na Polaków.

3:01: Inaczej niż u Fonfary sytuacja przedstawia się u Maćka Sulęckiego. Walczy z niepokonanym w 22 walkach Hugo Centeno Juniorem. Jeśli wygra, kolejny pojedynek może być nawet o pas.

3:00: Wiemy, że czytacie nas z całego świata. Jeśli macie dostęp do Polsatu Sport, nie macie problemów z transmisją pojedynków. W Stanach należy włączyć NBC, zaś w Anglii Box Nation.

2:56: Tymczasem Payano zaczyna zyskiwać przewagę swoją aktywnością. Za nami pięć rund niezłego pojedynku w koguciej.

2:54: Rywal Polaka na co dzień pracuje na budowie. Jest zmotywowany, ponieważ sukces w tej walce może odmienić jego życie. Tak twierdzi Smith i jego menadżer Joe DeGuardia. My twierdzimy, że zostanie znokautowany.

2:50: Dziś Andrzej Fonfara jest zdecydowanym faworytem. Bukmacherzy są przekonani o jego zwycięstwie. Stawiając pieniądze na „Polskiego Księcia” zarobić można grosze.Kurs 1.03.

2:46: Zajmijmy się jednak polskimi bohaterami. Dla Andrzeja Fonfary dzisiejszy pojedynek będzie pierwszym od czasu emocjonującego boju z Nathanem Cleverly. Pamiętacie? Jesli nie, to macie szybki skrót:

2:43: „King Kong” (ciekawa ksywa jak na tę kategorię wagową) Payano spycha Warrena do defensywy. Czystych ciosów na razie jednak niewiele.

2:37: Ale najpierw mistrzowska walka w wadze koguciej. Juan Carlos Payano i Raushee Warren przystąpią do rewanżu za emocjonujący pojedynek z sierpnia zeszłego roku.

2:30: Zgodnie z rozpiską amerykańskiej telewizji najpierw do ringu wyjdzie Fonfara. Sulęcki wystąpi po walce wieczoru. Zapraszamy serdecznie!

Dodaj komentarz