Rewanż Najman – Bigis 27 kwietnia!

Pamiętacie galę boksu zawodowego na Stadionie Narodowym? Oczekiwania były spore, potem jednak Wachowi nie dojechał przeciwnik, rywal Izu poddał się bez walki , zaś Guinn nie postawił się Szpili. Show skradli za to Dąbrowski i Talarek dając świetną wojnę w ringu zakończoną zwycięstwem Norasa.

Podczas tej samej gali doszło także do pojedynku, o którym całkiem sporo mówiło się po jego zakończeniu. Richards Bigos, który szybko u polskich kibiców boksu zyskał pseudonim „Bigos”, pokonał przed czasem Marcina Najmana. Najpierw zgarnął na swoje konto dwie rundy, potem zaś organizator imprezy poddał się z powodu kontuzji i nie pierwszy raz w swojej karierze spotkał się z falą gwizdów na trybunach.

Najman liczy, że uda mu się zrewanżować Bigisowi i już 27 kwietnia zmierzy się z nim podczas gali w Starachowicach. Nie sposób rozstrzygnąć jak zakończy się pojedynek, wiemy jednak, że na tej gali wystąpi kilka ciekawych nazwisk. Oprócz wspomnianych wyżej zawodników będą to Rafał Jackiewicz, Kamil Łaszczyk czy też Norbert Dąbrowski.

Zdjęcie: materiały organizatora.

Dodaj komentarz