Rivas: Sulęcki będzie nokautował

sulęckiMaciej Sulęcki (20-0, 5 KO) już  14 sierpnia na gali w Newark stoczy swoją kolejną zawodową walkę. Najlepszy średni w Polsce po raz pierwszy współpracuje z trenerem Chico Rivasem, który będzie stał w jego narożniku podczas zbliżającego się pojedynku. Szkoleniowiec jest zadowolony z postawy zawodnika, jest też przekonany, że dzięki drobnym korektom będzie teraz często nokautował swoich rywali. 

Z Sulęckim pracę rozpocząłem od kilku niewielkich korekt – przede wszystkim takich, które dadzą Maciejowi szansę kończenia walk. Jeśli nie jednym ciosem, to przynajmniej takim, który nokaut ładnie przygotuje. Sulęcki – to już wiem – ma dobre oko. Myśli na ringu, widzi “dziury” rywala. To już bardzo dużo. Mam dla niego w tej chwili trzech sparingpartnerów – każdy wnosi na ring coś. Miedzy innymi jest Dyah Davis, który bił się z Donovanem George o tytuł mistrza świata. 

Rivas dodał także, że znany jest już rywal Sulęckiego, jednakże póki nie podpisze kontraktu nie zostanie to podane do publicznej wiadomości.

źródło: ringpolska.pl/Przemek Garczarczyk

Leave a Reply