Roy Jones Junior nie odpuszcza, dwie walki w sierpniu

roy jones juniorNiegdyś czempion w kilku wagach, dziś cień samego siebie Roy Jones Junior (61-8, 44 KO) powróci do ringu w sierpniu…dwukrotnie. Najpierw przyszły członek galerii sław boksu wystąpi 15 sierpnia na gali w Mashantucket z nieznanym jeszcze rywalem, a w sobotę 29 sierpnia zmierzy się z Dannym Santiago w walce, w której niekoniecznie musi być faworytem.

Walczę dwa razy w sierpniu. W marcu tego roku też walczyłem dwukrotnie i czułem się OK, nie widzę problemu, żeby było inaczej za dwa miesiące. Dlaczego to robię? Bo póki mogę, chcę boksować! Nikt nie będzie mówił Royowi Jonesowi, kiedy zacząć i kiedy przestać. Nikt mi nie będzie zabraniał tego , co chcę robić. Mam zamiar wrócić na miejsce, gdzie kiedyś byłem [zdobycie mistrzostwa przyp. red.] – powiedział 46 – letni weteran, który obecnie reprezentuje wagę cruiser.

Przypomnijmy, że Amerykanin notuje serię siedmiu wygranych z mało liczącymi się w stawce pięściarzami. Niestety, jednym z ostatnich „ofiar” Roya jest nasz Paweł Głażewski.

Źródło: boxingscene, własne

Leave a Reply