Runowski wygrywa ale nie zachwyca + pozostałe wyniki

Wczoraj odbyła się kolejna gala pod szyldem grupy Babilon Promotion. Tomasz Babiloński już wcześniej pokazywał, że lubi nieszablonowe rozwiązania w swoich imprezach i podobnie było wczoraj kiedy zestawił zawodników MMA z pięściarzami. Walki odbywały się na zasadach boksu więc, wyniki powinny być z góry znane. A jednak nie obeszło się bez niespodzianek.

Chodzi tutaj o pojedynek wieczoru, w którym zmierzyli się debiutujący na zawodowym ringu Daniel Rutkowski oraz Przemysław Runowski (19-1, 4 KO). Runowski miał problemy z utrzymaniem rywala na dystans. Rutkowski kilka razy zaskoczył też rywala swoimi akcjami. Ostatecznie po sześciu rundach sędziowie wskazali na zwycięstwo „Kosiarza”…jednym punktem: 58-57. Kolejnym rywalem Runowskiego ma zostać Michał Syrowatka.

W pozostałych walkach wieczoru: Łukasz Stanioch wygrał przez TKO 2 z Adriana Błeszyńskiego, Jan Lodzik wygrał minimalnie na punkty po 6 rundach z Patrykiem Trochimiakiem natomiast Tomasz Turkowski dopisał kolejne zwycięstwo przed czasem odprawiając w 2 rundzie Wojciecha Roja.

Leave a Reply