Sęk kontra Parzęczewski w Radomiu

MB Promotions ujawniło kolejne starcie zaplanowanej na listopad gali w Radomiu. Nieprzypadkowo tytuł wydarzenia to wojna domowa. Do karty walk zostało dodane kolejne starcie polsko – polskie. Dariusz Sęk zmierzy się z Robertem Parzęczewskim.

Arab w ostatnich pojedynkach zwyciężał, jednak fani chcieli dla niego poważnej weryfikacji. Nazwisko Sęka wielokrotnie pojawiało się w opiniach ekspertów i fanów jako tego, który da odpowiedź, co tak naprawdę potrafi Parzęczewski. Promotorzy posłuchali tych głosów i zakontraktowali bardzo ciekawą jak na nasze warunki walkę.

Liczymy, że Dariusz Sęk zmobilizuje się, przyłoży mocno do treningu, nie opuści żadnej serii ćwiczeń i wyjdzie do ringu w formie jaką znamy chociażby z walki z Krasniquim. To ciągle jeden z czołowych półciężkich na rynku krajowym.

Dla Parzęczewskiego będzie to istotny test. Ma całkiem sporo do stracenia. Po odbiciu kilku sredniaków w występach dla dużej publicznosci są osoby, które wiążą z nim spore nadzieje. Jego team z pewnością nie zaklada porazki ale pamiętajmy że, Sęk to zawodnik, który nie padnie po byle ciosie i sam lubi wejść w wymianę. Dla kibiców szykuje się świetne widowisko bez wyraźnego faworyta.

Wcześniej anonsowano dwa równie interesujące starcia. W wadze junior ciężkiej zmierzą się Adam Balski i Nikodem Jeżewski. Kibice doczekają się także rewanżu pomiędzy Damianem Wrzesińskim i Michałem Chudeckim.

Informacja i zdjęcie: MB promotions

Komentarz: wringu.net

Leave a Reply