Sęk: Ukaram go za zachowanie, jestem zdecydowanie lepszy!

dariusz sękDariusz Sęk (25-2-1, 8 KO) i Jewgienij Machtiejenko (6-3, 5 KO) stoczą pojedynek dziś w ringu na gali w Tarnowie. Do pierwszego starcia między zawodnikami doszło już jednak podczas wczorajszej ceremonii ważenia, gdy po prowokacji ze strony Ukraińca zawodnicy użyli rąk i musieli zostać rozdzieleni. Polak jest przekonany, że w ringu ukarze rywala za jego zachowanie:

– Emocje są duże, jest to widoczne. Na pewno za swoje zachowanie zostanie ukarany w ringu i jestem tego pewny! Chyba nabrał zbyt dużej wiary w siebie po zwycięstwie z Andrzejem Sołdrą, ale niech nie zapomina, że już go kiedyś pokonałem, a teraz jestem zdecydowanie lepszy. Zbiję go – powiedział Dariusz Sęk.

Jest to już drugi pojedynek Sęka z Ukraińcem, po raz pierwszy Tarnowianin pokonał go podczas gali w Brodnicy. Zna więc dobrze atuty i słabe strony przeciwnika:

– Jest to twardy zawodnik i potrafi przyjąć dużo ciosów. Potrafi przyjąć wiele uderzeń, więc będe musiał być czujny. Od pierwszej do ostatniej rundy będę musiał wywierać na nim presję. On po prostu stoi na mojej drodze. Później będę walczył o pas Unii Europejskiej, a później liczę na starcie o mistrzostwo świata – argumentował Sęk.

źródło: Polsat Sport

Dodaj komentarz