Showtime chce związać się z Joshuą do końca jego kariery

anthony joshuaTelewizja Showtime ma nadzieję, że uda im się utrzymać Antoniego Joshuę przez długi czas. Szef boksu w amerykańskiej telewizji Stephen Espinoza powiedział portalowi ringtv.com, że stacja chce, aby Anthony Joshua walczył dla nich do końca swojej kariery.

Walka, w której Joshua znokautował w drugiej rundzie Charlesa Martina, była dla Brytyjczyka debiutem na antenie Showtime. – Cały czas dyskutujemy z obozem Joshuy. Chcieliśmy go już w jego poprzedniej walce, kiedy pokonał Dilliana White’a. Wtedy się nie udało, bo mieliśmy w tym czasie inną walkę. Jesteśmy jednak zadowoleni, że w końcu zadebiutował na naszej antenie i chcemy, żeby walczył dla nas przez resztę kariery – powiedział Espinoza dla ringtv.com.

Promotor Joshuy, Eddie Hearn chce, aby jego podopieczny walczył 9 lipca na Wembley. Wtedy ma też dojść do rewanżowego starcia Władimira Kliczko z Tysonem Furym. Brytyjski promotor twierdzi, że Joshua mógłby zmierzyć się z Davidem Hayem albo zwycięzcą pojedynku Deontay Wilder – Aleksander Powietkin, który odbędzie się 21 maja w Moskwie.

Źródło: ringtv

Dodaj komentarz