Szpilka opluł internautę na gali w Pionkach

Na gali w Pionkach doszło do kilku ciekawych zestawień, jednak najciekawszym z nich było to poza ringowe. Show zrobił Artur Szpilka.

Podczas gali organizowanej przez Tymex Boxing Promotion w walce wieczoru zmierzyli się Kamil Bodzioch i Marcin Siwy. Ten drugi zastopował rywala już w pierwszej rundzie. Nie to jednak zostanie zapamiętane w tym wydarzeniu, a sytuacja, jaka miała miejsce między obecnym tam Arturem Szpilką i internautą występującym na Twitterze pod pseudonimem „Ajtuj Szminka” ( 😀 )

„Szminka” znany jest z zaczepiania i parodiowania Artura na portalu społecznościowym, czym zaskarbił sobie uwagę wielu obserwatorów. Z żartowania nie do końca zadowolony był jednak sam Szpilka, który zapowiedział, że kiedyś rozliczy się ze „Szminką” gdy go spotka.

Podczas gali, prowadzący profil „Ajtuj Szminka” chciał porozmawiać ze Szpilką, jednak ten… go opluł.

Szpilka już skomentował sprawę: „(…) I spokojnie rozmawialiśmy. Zapytałem cię, czemu ubliżasz mi i mojej rodzinie w internecie. Powiedziałeś, że jest wolność słowa. Nie uderzyłem cię, bo jesteś jak ogryzek. Ja każdemu z was życzyłbym, żeby was to spotkało, kiedy na waszą rodzinę plują – napisał Szpilka.”

„Szminka” miał tego wieczoru wręczyć w ringu pas zwycięzcy walki wieczoru, jednak zrezygnował po zaistniałej sytuacji.

Cieszmy się, że Szpilka tak „delikatnie” potraktował parodystę, mógł przecież zabić!

Leave a Reply