Szpilka vs Różański – Wasilewski rozważa przeniesienie gali na stadion

Pojedynek pomiędzy Szpilką i Różańskim rozpala zainteresowanie kibiców. Termin gali był już dwukrotnie przekładana w związku ze zmianami w obostrzeniach związanymi z pandemią koronawirusa. Teraz Andrzej Wasilewski zastanawia się nad zmianą miejsca imprezy.

Przypomnijmy, że gala ma się odbyć w Hali Podpromie. W związku z powyższym oraz w obliczu panujących obostrzeń możliwe było wypuszczenie 1000 biletów dla kibiców na trybunach. Jednak ta ilość rozeszła się w ekspresowym tempie zaś zainteresowanie walką, wciąż rośnie. W związku z powyższym pojawił się pomysł, aby gala odbyła się na stadionie Stali Rzeszów.

Stadion w normalnych warunkach jest w stanie pomieścić ponad jedenaście i pół tysiąca kibiców. Obecne obostrzenia pozwolą na zapełnienie go w jednej czwartej co i tak daje wynik ponad dwa razy większy niż na Hali Podpromie. Sam Andrzej Wasilewski zwraca uwagę, że to pierwsza taka sytuacja w jego karierze. Na razie nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia, ale wydaje się, że wszystko powinno się wyjaśnić w ciągu kilku dni.

W walce wieczoru gali w Rzeszowie Artur Szpilka oraz Łukasz Różański zmierzą się w walce o wakujący pas WBC International w kategorii bridger.

Leave a Reply