Trudna drabinka Polaków w Rio. Jakubowski i Jabłoński poznali rywali

igrzyska rio Igor Jakubowski Tomasz JabłońskiZa nami losowanie par i drabinek w turnieju olimpijskim w Rio de Janeiro. Nasi reprezentanci poznali rywali w pierwszej rundzie , a także potencjalnych przeciwników w rundach kolejnych. O ile w pierwszych walkach obaj mogą być uznani za faworytów, o tyle w dalszej fazie czekają ich nie lada wyzwania. Obaj jednak zapowiadają, że są gotowi do walki o medale. Poniżej szczegóły dotyczące walk naszych zawodników, wraz z przeciwnikami i godzinami transmisji pojedynków:

W nocy z soboty na niedzielę, dokładnie o północy na ring wyjdzie Igor Jakubowski. Zmierzy się z Brytyjczykiem Lawrencem Okolie. W przypadku zwycięstwa, w kolejnej rundzie Polak zmierzy się z utytułowanym Kubańczykiem Erislandy Savonem, krewnym legendarnego Felixa Savona.

We wtorek o godzinie 23.45 do ringu wyjdzie Tomasz Jabłoński. Reprezentujący kategorię do 75 kilogramów pięściarz zmierzy się z Danielem Jasonem Lewisem z Australii. W kolejnej rundzie czeka na niego wicemistrz świata Bektemir Melikuzijew.

Najświeższe informacje z Rio oczywiście na bieżąco na stronie wRingu.net.

Leave a Reply