Udany powrót Łaszczyka oraz reszta wyników ze Starachowic

Po blisko półtora roku przerwy powrócił jeden z najbardziej utalentowanych pięściarzy z Polski – Kamil Łaszczyk (25-0, 8 KO). Sympatyczny „Szczurek” bez problemów wypunktował przeciętnego, ale twardego Ruslana Berchuka (11-11, 3 KO) na dystansie 8 rund. Łaszczyk ma 28 lat więc ma jeszcze przed sobą trochę czasu na odniesienie sukcesu w zawodowym boksie. O ile nie zatrzymają go kolejne kontuzje i zawirowania promotorskie.

Michał Olaś (8-0, 7 KO) nie miał okazji do poboksowania. Jego rywal Serb Sinisa Kondic (10-12, 10 KO) skapitulował przy pierwszej możliwej okazji, a pojedynek zakończył się po zaledwie 43 sekundach. Niestety kariera Olasia póki co idzie w bliżej nieokreślonym kierunku. Utalentowany zawodnik przeszedł na zawodowstwo prawie trzy lata temu, stoczył osiem pojedynków i większość wygrał przed czasem, ale nie miał okazji pokazać się szerszej publiczności i poza grupą najbardziej zagorzałych fanów pozostaje anonimem. Mamy nadzieję, że w końcu kariera tego zawodnika nabierze większego tempa.

Zwycięstwa punktowe odnieśli również Volodymyr Katsuk z wagi ciężkiej, Andrzej Sołdra w kategorii półciężkiej i debiutujący Jakub Martys (również kategoria półciężka).

Dodaj komentarz