VIDEO: Paczka walk z weekendu

W jednym miejscu zebraliśmy najważniejsze walki minionej nocy. Oczywiście dla kibiców znad Wisły tą najważniejszą był występ Adama Kownackiego, który wypunktował Charlesa Martina. Na tej samej gali w Nowym Jorku mierzyli się Shawn Porter i Danny Garcia. Ten pierwszy dosyć gładko pokonał Garcię na punkty. Walkę Adama znajdziecie >>tutaj<<.

W Birmingham w Wielkiej Brytanii powrócił Amir Khan, który pomimo, że był liczony, to pokonał Samuela Vargasa jednogłośną decyzją punktową. Nalezy nadmienić, że Khan miał rywala na deskach w rundzie nr 2 i trzy.

Łatwą robotę miał wczoraj Filip Hrgović, chorwacki prospekt wagi ciężkiej. Na gali w Zagrzebiu Chorwat zastopował niezłego Amira Mansoura, który choć początkowo odgryzał się atakami w półdystansie, nie potrafił realnie zagrozić 26-latkowi. Hrgović zdobył po walce pas WBC International.

W piątek na ringu w Czeliabińsku zameldował się Denis Lebiediew. Rosjanin znokautował Hinzi Altunkayę, którego Polski kibic może kojarzyć z walki z Krzysztofem Głowackim. Altunkaya padł w trzeciej rundzie po kontrze z lewej ręki.

Dodaj komentarz