Wach dostanie szansę na HBO z mocnym rywalem. Walka 11 listopada!

Wstajemy rano i jesteśmy w szoku. Mariusz Wach (33-2, 17 KO) już 11 listopada, w Święto Niepodległości dostanie ogromną szansę. Pięściarz, którego kariera to wzloty i upadki pojedzie do USA a konkretnie do Nowego Jorku zmierzyć się z mocno lansowanym przez Amerykanów Jarrellem Millerem (19-0 -1 , 17 KO). Informację przekazał „The Ring”, więc nie jest to plotka, a mocne źródło. Co ważne, galę  pokaże w Stanach telewizja HBO.

Nie oszukujmy się, ta gala jest robiona pod Millera i Wach ma tam  jechać dać dobrą walkę, sprawdzić Amerykanina ale w ostatecznym rachunku przegrać. Polak jednak pokazał, że potrafi sprawiać niespodzianki. Ostatnią taką sprawił w marcu, gdy walczył z Erkanem Teperem. Ten również był faworytem a jednak Mariusz stanął na wysokości zadania i na nieprzychylnym ringu zwyciężył. Tym razem poprzeczka zawieszona jest wyżej, jednak liczymy na to, że w ringu zobaczymy tą lepszą, aktywną wersję Wacha.

Najważniejsze zwycięstwa Millera to walki z Geraldem Washingtonem i Fredem Kassim. Wcześniej mówiło się, że z Millerem może walczyć Adam Kownacki. Pięściarze są jednak w dobrych relacjach i obecnie nie będą sobie wchodzić w drogę w ringu.

Głównym wydarzeniem wieczoru będzie występ Daniela Jacobsa.

źródło: The Ring TV, zdjęcie: youtube

Dodaj komentarz