Walka o tytuł WBA na żywo w FightBox HD

FightBox HD przedstawia Mercedes-Benz Frączak Boxing Night: niezwykły wieczór sportów walki z pojedynkami bokserskimi i kickboxerskimi w różnych formułach. Transmisja rozpocznie się w piątek 3 lipca o 20:15.

Walka wieczoru to bokserskie starcie Kenijczyka Daniela Wanyonyi (21-7-2, 17 KO) z Polakiem Przemysławem Opalachem (17-2, 15 KO). Stawką będzie wakujący pas interkontynentalny WBA w kategorii superśredniej. Obaj zawodnicy znani są z nokautującego ciosu, pojedynek może więc skończyć się sporo przed czasem, a każda wymiana – okazać efektownym finałem. Wagi tej walce dodaje fakt, że zwycięzca wejdzie do grona najważniejszych pretendentów do tytułu mistrza świata.

Ale boks to nie wszystko. Tego wieczoru na ring wejdą także czołowi kickbokserzy, walczący w formule Full Contact i japońskiej, między innymi Janu Cruz, Michał Turyński i Jurij Dobko.

FightBox HD, kanał dla miłośników sportów walki, bezpośrednią transmisję z Mercedes-Benz Frączak Boxing Night rozpocznie w piątek 3 lipca o 20:15, trafiając do ponad 40 państw na całym świecie. Gala dostępna będzie także poprzez platformę pay-per-view www.fightboxlive.com oraz dla abonentów serwisu FilmBox Live.

Źródło: Informacja prasowa

Leave a Reply