josh warington

Warrington i Lara na remis. Wygrane Katie Taylor i Conora Benna

Podczas wczorajszej gali w Leeds doszło do oczekiwanego rewanżu między miejscowym bohaterem Joshem Warringtonem (30-1-1, 7 KO) i Mauricio Larą (23-2-1, 16 KO). Obaj zawodnicy spotkali się już ze sobą w lutym tego roku. Tamta walka zakończyła się niespodziewaną wygraną Lary w 9 rundzie przez TKO.

Wczorajszy rewanż miał być dla Warringtona szansą na udowodnienie, że jego przegrana była wypadkiem przy pracy. Niestety pojedynek zakończył się dość pechowo dla obydwu. Już w drugiej rundzie doszło do zderzenia głowami w wyniku którego Lara doznał kontuzji, która wyeliminowała go z dalszej walki. W takiej sytuacji sędziowie ogłosili techniczny remis.

Podczas tej samej gali kolejne zwycięstwo zanotowała Katie Taylor (19-0, 6 KO). Pięściarska z Irlandii bez problemu zdominowała i wypunktowała Jeniffer Han (18-4-1, 1 KO). W 8 rundzie Amerykanka znalazła się na deskach.

Cenne zwycięstwo zanotował Conor Benn (19-0, 12 KO). Boksujący w kategorii półśredniej pięściarz nie miał łatwego zadania, ale pewnie wypunktował Adriana Granadosa (21-9-3, 15 KO). Po 10 rundach sędziowie wypunktowali 97-93, 99-91 i 100 – 90.

Leave a Reply