Weekend w TV: Wieliczka, Newark, Żyrardów, UFC, KSW

Zbliża się weekend, warto więc sprawdzić, które wydarzenia bokserskie fani będą mogli obejrzeć na żywo w swoich telewizorach. Tradycyjnie nie zabraknie boksu w telewizji Polsat Sport. W sobotę od godziny 20:00 na antenie tej stacji rozpocznie się bezpośrednia transmisja z gali w Wieliczce. W walce wieczoru wystąpi Michał Cieślak, który wraca po dyskwalifikacji za doping i zadebiutuje w wadze ciężkiej w walce z Ivicą Bakurinem.

Tego samego dnia na kanale TVP Sport zobaczymy galę w Żyrardowie. Wystąpią tam między innymi Rafał Jackiewicz (w kickboxingu), Andrzej Sołdra, Igor Kołacin, Przemysław Opalach, a w pojedynku charytatywnym z wiceprezydentem miasta Marcin Najman.

Fanów z pewnością najbardziej zainteresuje wiadomość o transmisji gali z Newark, gdzie wystąpi trzech naszych zawodników. Krzysztof Diablo Włodarczyk zmierzy się o mistrzostwo świata z Muratem Gassiewem (walka w ramach turnieju WBSS), Mateusz Masternak sprawdzi się z Albańczykiem Bujajem, zaś przed życiową szansą stanie Maciej Sulęcki, walcząc z Jackiem Culcayem. TRANSMISJA Z GALI W POLSACIE SPORT!!! od 2 w nocy.

Mamy także coś dla fanów MMA. W sobotę od 21:00 na kanale Extreme Sports Channell transmisja na żywo z gali UFC w Gdańsku. Na karcie walk słynny Don Cowboy Cerrone, a także Marcin Held, Karolina Kowalkiewicz czy też Jan Błachowicz.

W niedzielę zaś KSW 40. Transmisja w systemie PPV.

4 myśli na temat “Weekend w TV: Wieliczka, Newark, Żyrardów, UFC, KSW

  1. Nie będzie gali z Newark na tym kanale, proszę mi nie ściemniać. Ostatnio jak była gala WBSS chyba z Rygi, ucieszony się nastawiłem na transmisję za podanym przez Was linkiem, ostatecznie zmarnowałem wieczór bo nic nie transmitowali.

    1. Na ich Twitterze reklamują, że gala od 6 rano. Gwarancji nie dajemy.Jeśli nie chcesz ryzykować, sprawdź program Pro Sieben MAXX. JEst na astrze, nie wiem jak na hotbirdzie i w kablówkach.

Dodaj komentarz