Weekend ze sportami walki w TV – rozpiska

wringuPrzed nami interesujący weekend dla fanów sportów walki. Na całym świecie odbędzie się kilka wydarzeń, których rozstrzygnięcia warto znać, a które także warto zobaczyć. Na szczęście wszystko, co najważniejsze zostanie zaprezentowane na antenie dostępnych w Polsce stacji telewizyjnych.

Piątek:

Już dzisiejszej nocy telewizja FightKlub pokaże starcie Adonis Stevenson – Thomas Williams Jr. Stawką pojedynku będzie pas mistrza świata federacji WBC w wadze półciężkiej należący do walczącego w Kanadzie zawodnika. „Superman” jest faworytem, jednak Williams pokazał, że potrafi sprawiać niespodzianki. Transmisja od 2:00.

Sobota:

Sobotni wieczór to Polsat Sport. Gala w Leeds to przede wszystkim walka Dilliana Whyte`a z Davidem Allenem w wadze ciężkiej. W ringu także Frankie Gavin i Vincent Feigenbutz. Transmisja od 20:00

Nie zapominamy także o fanach MMA. Sobotnia noc to gala UFC 201 i walka o mistrzowski pas w wadze półśredniej (77kg) pomiędzy Robbie Lawlerem i Tyronem Woodleyem. To także emocje związane z występem polskich zawodników. Karolina Kowalkiewicz zmierzy się z faworyzowaną Rose Namajunas, zaś Damian Grabowski  w pojedynku wagi ciężkiej postara się o zwycięstwo nad Anthonym Hamiltonem. Relacja w Extreme Sports Channell.

 

Leave a Reply