Wilder błyskawicznie nokautuje Breazeale’a (+wideo)

Deontay Wilder (41-0-1, 40 KO) dopisał kolejne zwycięstwo do rekordu i po raz 9 obronił pas WBC wagi ciężkiej. Dominic Breazeale (20-2, 18 KO) nie zdołał przetrwać nawet pierwszej rundy. Obaj zawodnicy nastawili się na walkę w dystansie i wymianę ciosów prostych. W połowie starcia Wilder podłączył Breazeale’a. Wilder w swoim stylu ruszył do huraganowego ataku, ale Dominic zdołał odpowiedzieć i wrócić do walki. Niestety tylko na chwile. Po dwóch minutach walki Wilder trafił celnym i potężnym prawym prosto na szczękę Breazeale’a. Dominic padł jak ścięte drzewo i został wyliczony. Wilder zapisał jubileuszowy 40 nokaut w swojej karierze.

Podczas tej samej gali po raz czwarty swój tytuł WBC w wadze piórkowej obronił Gary Russel jr. Tym razem zdemolował byłego mistrza EBU, Hiszpana Kiko Martineza. Pojedynek zakończył się w 5 rundzie z powodu rozcięcia nad okiem Martineza.