Wojna domowa w Radomiu!

Nie bójcie się, możecie nadal śmiało jeździć do Radomia, pociski nie latają w powietrzu. Za to 17 listopada w tym mazowieckim mieście powietrze będzie przerywane ciężkimi ciosami jakie wyprowadzą zawodnicy na gali boksu zawodowego organizowanej przez MB Promotions. Poznaliśmy pierwsze zestawienia, jest bardzo ciekawie.

Fanów cięższych kategorii wagowych z pewnością ucieszy pojedynek Nikodem Jeżewski kontra Adam Balski. Na krajowym podwórku będzie to starcie do wybicia się do dużych walk. Pewnie wielu z Was uważa za faworyta Balskiego, jednakże nie powinniśmy skreślać Nikodema. Adam w ostatnich walkach nie zachwycał (albo inaczej, nie prezentował takich umiejętności, by zmieść Jeżewskiego z ringu), zaś Jeżewski udowodnił chociażby w walce z Cieślakiem (którego miał na deskach), że jest w stanie rywalizować jak równy z równym z czołowymi nazwiskami w kraju. Już zacieramy ręce na to starcie.

Na tej samej imprezie dojdzie do rewanżu pomiędzy Damianem Wrzesińskim a Michałem Chudeckim. Do ich pierwszego starcia doszło na imprezie pod znakiem Polsat Boxing Night, gdzie po wyrównanym pojedynku sędziowie nie przyznali zwycięstwa żadnemu z zawodników. Obaj czuli się wygrani, czas więc wyjaśnić, kto jest lepszy. Fani mogą się cieszyć, bo pierwsza walka stała na dobrym poziomie, nie brakowało dobrego dla oka boksu.

Organizatorzy zaanonsowali też występ Damiana Jonaka. Znając przebieg jego kariery nie obiecujemy sobie jednak zbyt wiele po poziomie przeciwnika. Zbyt wiele razy słyszeliśmy magiczne słowo „przetarcie”, by nagle zacząć liczyć na fajerwerki.

Karta walk nie jest jeszcze oczywiście pełna. Czekamy na rozwój wydarzeń i kolejne nazwiska. Szykuje się ciekawa jesień, także na krajowym podwórku.

 

zdjęcie: MB Promotions
źródło: MB Promotions
komentarz: wringu.net

Dodaj komentarz