Wyniki gali w Carson: Angulo i Guerrero na plus. Cuellar nokautuje Darchinyana

guerreroNa gali w StubHub Center w Carson kibice obejrzeli w głównej atrakcji wieczoru Jesua Cuellara (27-1, 21 KO) i Vic’a Darchinyana (40-8-1, 29 KO). Panowie zmierzyli się o pas WBA Regular w wadze piórkowej. Cuellar przełamał rywala w ósmej rundzie, posyłając go najpierw na deski, by chwilę później dokończyć dzieła zniszczenia. Walka zakończyła się właśnie w ósmej rundzie.

Przed walką wieczoru do ringu wyszedł Alfredo Angulo (23-5, 19KO), który zastopował Delraya Rainesa (19-11-1, 14 KO) w odsłonie numer 5. Meksykanin kontrolował walkę i jego zwycięstwo ani przez chwilę nie było zagrożone.

Udany występ zaliczył Robert Guerrero (33-3-1, 18 KO) [na zdjęciu]. Amerykanin po zaledwie trzy miesięcznej przerwie i porażce z Keithem Thurmanem, pokonał niejednogłośnie Aarona Martineza (19-4-1, 4 KO). Co ciekawe, Guerrero znalazł się na macie ringu w czwartej rundzie. Stało się tak w wyniku ciągłej presji wywieranej przez Martineza. Ostatecznie „Duch”opanował sytuację, nastawiając się w drugiej fazie walki na kontry.

Źródło: własne

Leave a Reply