Wyniki walk z minionej nocy (VIDEO)

Za nami kilka ciekawych pojedynków w szerokiej czołówce kilku kategorii wagowych. Podczas gali w Minneapolis, Robert Helenius uległ przed czasem Geraldowi Washingtonowi, niedawnemu rywalowi Adama Kownackiego. Walkę zakończył mocny prawy prosty. Helenius skończył na deskach nieprzytomny.

Podczas tej samej gali udanie powrócił były mistrz świata IBF wagi ciężkiej Charles Martin. Amerykanin zastopował Daniela Martza. Na pierwszym planie widoczny by ł świetny kontrboks Martina, na który Martz nie mógł nic zaradzić.

W Minneapolis wystąpił też Antonio DeMarco, który uległ na punkty Jamalowi Jamesowi.30-latek wspina się w rankingach i wkrótce powinien doczekać się szansy mistrzowskiej.

Swoją galę mieli Brytyjczycy, którzy w O2 Arena w Londynie obejrzeli w ringu Daniela Dubois w starciu z Nathanem Gormanem. Dla Dubois był to jeden z większych testów na zawodowstwie. Dubois zwyciężył przez nokaut w piątej rundzie.

W walce wieczoru w Londynie wystąpił Joe Joyce, który pokonał na punkty Bryanta Jenningsa. Należy przyznać, że choć Joyce nie zachwycił, jednak to jego sędziowie uznali za lepszego w potyczce.

Przenosimy się ponownie do USA, gdzie pierwszej porażki w karierze doznał Diego De La Hoya. Amerykanin uległ przed czasem Ronny’emu Riosowi. Mający otwarty styl boksowania kuzyn Oscara, nie zdołał tym razem przełamać mocnego Riosa. Skrót poniżej.

W Carson o pas WBC w super koguciej rękawice krzyżowali Rey Vargas i Tomoki Kameda. Meksykanin po raz kolejny obronił czempionat, tym razem zwyciężając na punkty.

W Prudential Center kolejną wygraną odniósł 22-letni prospekt wagi piórkowej Shakur Stevenson. Amerykanin zastopował w trzeciej rundzie Alberto Guevarę.W stawce walki znalazł się pas WBO NABO.

Dodaj komentarz