Yarde łatwo pokonuje Sęka (VIDEO)

Łatwe zwycięstwo nad Dariuszem Sękiem odniósł Anthony Yarde na gali w Londynie. Niepokonany Brytyjczyk zanotował piętnaste zwycięstwo przed czasem, oraz szesnaste w ogóle. Yarde obronił tytuły mistrza WBO Inter-Continental i WBO European wagi półciężkiej.

Yarde miał Sęka na deskach już w pierwszej rundzie po dobrej kontrze lewym sierpowym. Sęk nie był naruszony i mógł kontynuować walkę. Niestety, z czasem Yarde zaczął dobierać się do dziurawej defensywy Polaka i w spokojnym stylu rozbijał naszego pięściarza. Sęk pomimo całkiem niezłej mobilności oraz szybkości, nie był w stanie zagrozić 26-latkowi z Hackney.

Koniec przyszedł w siódmej rundzie, kiedy Yarde przyspieszył i zepchnął Sęka do narożnika. Tam trafił kilkoma ciosami, po czym sędzia zdecydował się oszczędzić Polaka i przerwał walkę. Ostatnia akcja walki była podsumowaniem ogólnego jej wizerunku – Yarde na dużym luzie i jakby od niechcenia porozbijał walecznego Sęka, który niestety nie był w stanie dorównać rywalowi ani przez moment.

 

Leave a Reply