Życzenia na 2018 rok dla pięściarzy i nie tylko

Kilka godzin zostało do końca 2017 roku.  Czy tego chcemy, czy nie – wita nas nowy 2018. Dla wielu bokserów lepszych niż ten 2017 nie będzie, inni liczą, że nie będzie gorszy niż ten który się właśnie kończy. Postanowiłem w części na poważnie, trochę z humorem złożyć życzenia pięściarzom, promotorom, ludziom z pięściarstwem związanym. Wszystkim razem i każdemu z osobna. Wszystkiego dobrego w nowym roku i …

Ewa Piątkowska – wracaj do zdrowia, na ring i sukcesów w obronie pasa. W końcu sam się nie obroni 🙂

Ewa Brodnicka – zdobądź pełnoprawny pas mistrzyni świata i nie oddawaj przez wiele lat. Tego który masz broń z sukcesami!

Aleksandra Sidorenko – kolejnych zwycięstw i weryfikacji z najlepszymi. Również na polskim rynku, ale głównie pokaż, że jesteś najlepsza na świecie.

Artur Szpilka – w nadchodzącym roku życzę Ci, żebyś mniej mówił, więcej robił. Żebyś udanie powrócił na ring i do pozycji, którą miałeś przed walką z Wilderem, a przed wszystkim Adamem Kownackim. Udowodnij, że to wypadek przy pracy. I zostaw Stacha w spokoju 🙂

Adam Kownacki – życzę Ci, żebyś udowodnił, że to nie Szpilka przegrał z Tobą, a to Ty wygrałeś z nim. Idź po swoje 🙂 Jak sam powiedziałeś 2018 ma należeć do Ciebie. Tego Ci życzę i nam.

Maciej Sulęcki – cóż mogę życzyć numerowi jeden w rankingu WBC? Zdobądź ten pas 🙂 Zostań mistrzem świata. Życzę Ci powodzenia i szczęścia.

Mariusz Wach – udowodniłeś w ostatniej walce, że jeszcze możesz – tylko to zdrowie. Dlatego nasz polski „Vikingu” – zdrowia i walk z czołówką za dobrą kasę!

Mateusz Masternak – „Master” zostaw to KSW. Wiem, kasa jest ważna, dlatego Ci jej życzę. Ale przede wszystkim dużo walk pięściarskich z czołówką i udowodnij, że jesteś najlepszy. Jeśli nie na świecie, to w Polsce. U nas solidnych cruiserów nie brakuje. Masz co robić przynajmniej przez kilka lat.

Andrzej Fonfara – co tu dużo mówić. Wracaj na ring i udowodnij, że „Polski Książę” nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Odródź się jak feniks z popiołów w nowej kategorii. Wielkich walk!

Krzysztof Głowacki – życzę Ci żebyś odebrał co Twoje. Pas mistrza świata – trochę ich jest do wyboru więc jest szansa, że znów zostaniesz czempionem. W końcu kto jak  nie Ty:)

Izu Ugonoh – powrotu na ring i zwycięstw. W ostatniej walce niewiele zabrakło by wejść na salony HW, życzę Ci żebyś w 2018 roku dostał się do czołówki świata i na długo tam pozostał. Powodzenia!

Kamil Łaszczyk – walk, bo tego Ci brakuje. No i żeby to były walki na Twoje możliwości. Czyli z czołówką!

Adam Balski – idź do przodu jak czołg. Życzę Ci powodzenia i potwierdzenia, że idziesz po pas. Ten najważniejszy. Co raz większych walk i za dobrą kasę. Żebyś nie musiał już pracować za kierownicą.

Andrzej Wawrzyk – życzę Ci „czystych” odżywek i powrotu na ring. Jeszcze nic straconego, dlatego życzę również walki o pas i dużą kasę.

Krzysztof Zimnoch – powodzenia w MMA!

Tomasz Adamek – baw się boksem tak jak do tej pory. Jeśli przyjdzie duża walka, o której wspominasz – po prostu ją wygraj.

Krzysztof Włodarczyk – życzę Ci poukładania wszystkich problemów, ciekawych walk i co tam sobie jeszcze wymyślisz.

Michał Cieślak – zrzuć zbędne kilogramy i atakuj czołówkę junior ciężkiej. Jeśli jednak zdecydujesz się zostać w ciężkiej to dużo zdrowia i kasy!

Robert Talarek – sukcesów w pięściarstwie i żebyś nie musiał już pracować w kopalni. Walk za dużą kasę.

Dariusz Sęk – powodzenia i wytrwałości. Dużo ciekawych walk i zwycięstw które doprowadzą Cię do tej najważniejszej.

Norbert Dąbrowski – walka za dobre pieniądze, formy i Mistrzostwa Polski 🙂

Jordan Kulińśki – Mistrzostwa Polski, formy i walk za dobrą kasę 🙂

Art Bińkowski – więcej luzu i żeby Cię nie spinał tak majster rozbierający stelaż. No i dużo orzeszków oraz paluszków!

Marcin Rekowski – zdrowia i zabawy pięściarstwem. Baw się tym ile chcesz. Życzę Ci jednak też rozsądku, kolejna taka walka jak z Takamem może się skończyć tragicznie.

Michał Syrowatka – dużo szczęścia i powodzenia. Pokaż wszystkim, że zwycięstwo nad Robbie’em Daviesem Jr  to nie przypadek. Walcz i wygrywaj.

Rafał Jackiewicz – cóż, wygraj te swoje ostatnie trzy walki i powodzenia na emeryturze i w promotorce.

Przemysław Runowski – widać, że z walki na walkę jesteś lepszy. Idź do przodu po kolejne skalpy i sukcesy.

Łukasz Wierzbicki – idziesz jak burza, zacznij iść jak tornado. Życzę Ci żeby więcej walk nie kończyło się w taki sposób jak z Michałem Żuromińskim, wygrywaj pewnie i nie zostawiaj złudzeń kto wygrał.

Patryk Szymański – idź po swoje, wygrywaj i pnij się w rankingach. Spełnij swoje marzenie, może nie w 2018 roku, ale zostań mistrzem świata!

Robert Parzęczewski – w mijającym roku udowodniłeś, że na wiele Cię stać. Rozwijaj się, wygrywaj i spełnij wszystkie marzenia.

Kamil Szeremeta – cóż innego w 2018 mogę Ci życzyć, jak nie mistrzostwa Europy. Jak się rozpędzisz to idź na całość, może WBC?

Marcin Najman – jako pięściarzowi życzę Ci żebyś w końcu przestał przegrywać 🙂 Ale nie jako pięściarz znalazłeś się na tej liście, a promotor. Powodzenia Ci życzę w organizacji gal, promocji zawodników. Polski rynek kuleje, nie wyszło Ci jako sportowcowi, pokaż się dobrze jako biznesmen. Sukcesu w organizacji majowej gali na Stadionie Narodowym.

Andrzej Wasilewski – nie poddawaj się. Wytrwałości i sukcesów.

Andrzej Gmitruk – powodzenia w ujarzmianiu „Szpili”, sukcesów promotorskich i dużo zdrowia!

Mateusz Borek – Mati jako dziennikarz sportowy osiągnąłeś wszystko, życzę Ci zatem rozwoju MB Promotions, sukcesów jako promotor i dużych gal!

 

Wiem, że nie wymieniłem wszystkich Polskich pięściarzy i ludzi boksu. Dlatego przepraszam za pominięcie i  wszystkim jeszcze raz sukcesu, zdrowia i spełnienia marzeń!

P.S zagranicznych nie wymieniałem, bo nie potrafią czytać po „Polski” 😉 A jakoś na tą szampańską zabawę zdążyć muszę, więc strata czasu. Życzę jednak wszystkim czytelnikom wRingu.net więcej takich walka jak Joshua – Kliczko, weryfikacji na szczycie jak Łoma – Rigo i polskiego mistrza świata, najlepiej niejednego.

Kamil Janczarek

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz