Cieślak i Durodola zmierzą się 31 maja

Dobre wiadomości od promotora Tomasza Babilońskiego. Poinformował on za pośrednictwem Twittera, że jego podopieczny, boksujący w kategorii junior ciężkiej Michał Cieślak stanie przed ciekawym wyzwaniem. Jego rywalem będzie Olanrewaju Durodola, a do pojedynku dojdzie 31 maja. Promotor nie przekazał jeszcze, gdzie zorganizuję imprezę, gdzie to starcie z pewnością będzie walką wieczoru.

Durodola stanowi zaplecze szerokiej czołówki wagi cruiser. To pięściarz doświadczony, mający na swoim koncie ważne zwycięstwa, jak chociażby pamiętna wiktoria nad Dmitrijem Kudriaszowem. W zeszłym roku dał dobrą walkę w Rzeszowie, gdzie mierzył się z Krzysztofem Diablo Włodarczykiem. Polak zwyciężył, jednak Nigeryjczyk pokazał, że trzeba na niego uważać i nie przyjeżdża tylko po wypłatę.

Michał Cieślak w ostatniej walce odprawił przed czasem Yoriego Kalengę. Wybór Durodoli pokazuje, że promotorzy chcą iść w górę i umieszczać Michała coraz wyżej w rankingach. Lubimy takie zestawienia i już czekamy na 31 maja, to może być jedna z ciekawszych i ważniejszych walk na polskich ringach w roku 2019.

Leave a Reply