Gala w Radomiu. Zimnoch – Abell: kursy bukmacherów

 

Gala w Radomiu zbliża się wielkimi krokami. Pojawiły się także kursy bukmacherów na to wydarzenie. Zestawienia z Radomia są o tyle ciekawe, że w przeciwieństwie do większości rodzimych gal można tam znaleźć zestawienia, w których zwycięzca nie wydaje się oczywisty. Ma to odzwierciedlenie także w kursach fachowców. Poniżej prezentujemy najciekawsze kursy przygotowane przez LVBet.pl, zaczynając od walki wieczoru.

Krzysztof Zimnoch – Joey Abell

Zdaniem analityków faworytem rywalizacji jest Polak. Jego zwycięstwo wyceniane jest po kursie 1.64. Przelicznik na zwycięstwo Amerykanina wynosi 2.16. Kurs na remis wynosi 30.

Ciekawie przedstawia się sprawa w przypadku zakończenia walki przed czasem. Przypomnijmy, że Abell przegrał 9 pojedynków, z czego aż 7 zakończyło się przed ostatnim gongiem. Zimnoch również nie posiada granitowej szczęki, co udowodnił Mike Mollo. Według bukmacherów zakończenie walki przed czasem jest prawdopodobniejsze, niż zwycięstwo któregoś zawodnika na punkty. Poniżej kursy na sposób zwycięstwa:

Inne ciekawe starcie wagi ciężkiej to pojedynek Nagy`ego Aguilery z Siergiejem Werwejko. Redakcja wRingu.net widzi zdecydowanego faworyta w Dominikańczyku. Podobnie sądzą bukmacherzy, jednak różnica w kursach nie jest ogromna. Wysoce premiowane jest rozstrzygnięcie przez nokaut.

 

Pełna oferta zakładów na galę w Radomiu, wraz z walkami Sosnowski – Różański i Tryc – Wóz na stronie LVBet.pl

 

zdjęcie: wRingu.net

grafiki: LVbet

Leave a Reply