Gala w Krynicy: wyniki na żywo

mospcO 20.30 w  Polsacie Sport rozpoczęła się transmisja telewizyjna organizowanej przez Andrzeja Gmitruka gali w Krynicy. Zachęcamy do odwiedzania tematu i dowiadywania się na bieżąco o rezultatach poszczególnych pojedynków.  W najważniejszym starciu wieczoru zmierzyli się Michał Syrowatka i Tarik Madni. Oto wyniki poszczególnych walk:

6. Michał Syrowatka znokautował w trzeciej rundzie Tarika Madniego. Więcej szczegółów w osobnym newsie.

5. Michał Cieślak (8-0, 4 KO)  pokonał przez TKO w ósmej rundzie  z Antoine Boyę (6-9, 1 KO).

4. Tomasz Gargula (16-0-1, 6 KO) po jedenastu latach w zakładzie karnym stoczył pojedynek z Sebastianem Wywalcem (3-10, 1 KO) i pokazał się z bardzo dobrej strony. Zdominował swojego odpornego na ciosy i walecznego rywala będąc zdecydowanie lepszym na pełnym dystansie sześciu rund.

3. Norbert Dąbrowski (17-4, 6 KO) niespodziewanie przegrał niejednogłośnie na punkty z  Ivanem Muraszkinem (2-0-1, 1 KO) na dystansie czterech rund. Zawodnik Dariusza Snarskiego postawił trudne warunki Norasowi, nie dał mu rozwinąć skrzydeł, a ostatecznie sędziowie punktowali dwukrotnie 39-27 dla Muraszkina oraz 39-37 dla  Dąbrowskiego.

2. Krzysztof Kosela
(3-0, 2 KO) pokonał przez TKO po otwartym i dynamicznym pojedynku w wadze ciężkiej  Remigiusza Smolińskiego (2-1). W pierwszej rundzie po długim lewym prostym Smoliński znalazł się na deskach. Walka zakończyła się w gdy Kosela trafił, przyspieszył, zasypał rywala  ciosami a sędzia zakończył pojedynek.

1. Michał Starbała (13-0, 3 KO) pokonał  Ruslana Rodivicha (13-15, 5 KO) jednogłośnie na punkty na dystansie czterech rund. Sędziowie punktowali jednomyślnie: 40-36 dla Polaka. Był to już trzeci pojedynek tych zawodników.

5 myśli na temat “Gala w Krynicy: wyniki na żywo

Leave a Reply