Gołota, Najman kontra v-prezydent Żyrardowa 21 października

Kiedy pierwszy raz spoglądasz na plakat, serce zaczyna bić mocniej. Widzisz w centrum Andrzeja Gołotę, logo podobne do tego, które reprezentuje gale z cyklu „Polsat Boxing Night”  i zadajesz sobie niepewne, ale za to pełne grozy pytanie „Andrzej znów wraca?”. Tak, wraca, ale na szczęście, do ringu wejdzie tylko jako gość honorowy. Czujecie ulgę?

Ale cóż to za wydarzenie, na które Gołota przyleci z Chicago? Jak możemy się dowiedzieć walką wieczoru ma być pojedynek, znanego wszystkim i przeżywającego drugą młodość Marcina Najmana z…vice prezydentem Żyrardowa – Krzysztofem Chrzanowskim.  Bardzo „ciekawe”zestawienie, choć nie będące pierwszym takim w Polsce. Przypomnijmy, że wcześniej to m.in. Dariusz Michalczewski boksował z prezydentem Poznania Jackiem Jaśkowskim.  Ta, nazwijmy to „walka” ma charakter charytatywny i zyski z niej uzyskane, zostaną przekazane na rzecz chorych dzieci.

Oprócz tego na gali, której organizatorem jest sam Najman zobaczymy znane na naszym podwórku nazwiska, takie jak Rafał Jackiewicz czy Andrzej Sołdra.

2 myśli na temat “Gołota, Najman kontra v-prezydent Żyrardowa 21 października

Leave a Reply