MB Boxing Night: Następna Przeszkoda – wyniki gali

Wczorajszego wieczoru we Wrocławiu odbyła się kolejna gala grupy Mateusza Borka. Poniżej przedstawiamy wyniki poszczególnym pojedynków.

W pojedynku wieczoru Kamil Łaszczyk spotkał się z Francuzem Kevinem Escanezem. Polak świetnie rozpoczął pojedynek. Dominował nad rywalem szybkością i umiejętnościami. Niestety w 5 starciu poczuł się zbyt pewnie i upuścił gardę. Szybko jednak został sprowadzony na ziemie i to dosłownie. Mocny lewy sierp Escadeza powalił Łaszczyka na deski. W późniejszej fazie „Szczurek” boksował ostrożniej, ale pewien niesmak pozostał. Ostatecznie po 10 rundach Łaszczyk zdecydowanie wygrał na punkty.

We wcześniejszym pojedynku w wadze ciężkiej Kamil Bodzioch pokonał po 6 rundach Jakuba Sosińskiego. Jednak, biorąc pod uwagę przebieg poszczególnych rund, walka powinna zakończyć się remisem.

Pozostałe wyniki:

Michał Leśniak pokonał przez TKO 3 Hamzę Misaui, Michał Młodziński pokonał na punkty Zsoltana Osadana, Tomasz Nowicki pokonał na punkty Mario Zabojnika i Oskar Wierzejewski wypunktował Michała Łoniewskiego.

Leave a Reply