Gdzie odbędzie się rewanż Joshua – Kliczko?

Nadal ze stu procentową pewnością nie jesteśmy w stanie potwierdzić rewanżowej walki, Anthonego Joshuy, (19-0, 19 KO) z Władimirem Kliczko (64-5, 53 KO), jednak wszystko wskazuje na to, że będziemy świadkami takiego starcia pod koniec tego roku. Póki co czekamy na decyzje Kliczki w tej sprawie. Nie mniej jednak przygotowania, a więc miejsce i data walki są już obiektem negocjacji i poszukiwań promotorów. Opcji nie brakuje.

Według Eddiego Hearna, który odpowiada za promowanie Joshuy oferty napływają z całego świata – Mamy propozycje z Ameryki Północnej i Południowej, Nigerii, Dubaju czy Cardiff. Walia byłaby dobrym wyborem, chociaż nie najlepszym finansowo. Inne lokalizacje, które rozważamy mogą być bardziej dochodowe jak Lagos, stwarzają problemy natury logistycznej – powiedział brytyjski promotor.

Dodał, że walka planowana jest na październik bądź listopad. Przypomnijmy, że pierwsza walka wypełniła trybuny stadionu Wembley w Londynie. Pozostaje więc  czekać  nam na szczegóły i oficjalne potwierdzenie dosyć oczekiwanego rewanżu.

 

 

Leave a Reply