Szpilka kontra Różański w innym terminie?

Pojedynek Artura Szpilki z Łukaszem Różańskim to obecnie najbardziej wyczekiwane starcie w polskim boksie. Oficjalnie obaj pięściarze mają się zmierzyć 8 maja w Rzeszowie, jednak pojawiają się pewne spekulacje na temat zmiany terminu.

Wszystko opiera się o wpisy na twitterze które zamieszcza Artur Szpilka. Najpierw bokser z Wieliczki wyraził swoje niezadowolenia poprzez emotikony i dopisek „BOKS”. Niedługo później wyszła informacja o kontuzji Macieja Sulęckiego i jego rezygnacji z pojedynku z Munguią. Kolejny wpis Szpilki już w nieco bardziej otwarty sposób sugerował zmianę terminu. Dziś Szpilka dziennikarz TVP Sport Bogusław Solecki w swoim wpisie wskazał na datę 8 maja, na co Szpilka zareagował słowami: „Niestety sam nie wiem kiedy”.

Na razie wszystko pozostaje w sferze domysłów, ale można przypuszczać, że pierwotny termin stanął pod znakiem zapytania. Być może problemem jest data przedterminowych wyborów prezydenta Rzeszowa, które zaplanowano na 9 maja. Na razie trzeba czekać na oficjalny komunikat w tej sprawie i trzymanie kciuków, aby walka nie została odłożona na nie wiadomo kiedy.

Leave a Reply